Kargo / Teslimat ve İade

Kaliteli ve özgün koleksiyonları erişilebilir fiyatlara sunmayı ilke edinen Mobilyamuzesi.com, henüz mağazasının bulunmadığı bölgelerdeki müşterilerinin siparişlerini, konusunda mobilya taşımaya uygun nakliye  firmalarından destek alarak gerçekleştiriyor.

Mobilyamuzesi.com  5000 TL ve üzeri tüm alışverişlerde, siparişleriniz ücretsiz olarak kapınıza geliyor. Teslimatlar anlaşmalı kargolar  ile sigortalı olarak gerçekleştiriliyor.  

Kargo Ücreti

Ürün Tutarı Bölge Araç
Tüm Ürünler  Türkiye geneli Anlaşmalı kargo firmaları
3000TL ve Üzeri  Türkiye geneli Mobilya taşımaya uygun nakliye araçları veya kargo
Tüm Ürünler (Sehpalar, Berjerler ve Tekil Ürünler Hariç)  Türkiye geneli Mobilya taşımaya uygun nakliye araçları
Sehpalar ve Berjerler ve Tekil Ürünler Türkiye  geneli Mobilya taşımaya uygun nakliye araçları veya kargo
Demonte Ürünler Türkiye geneli Anlaşmalı kargo firmaları

Ücretsiz Teslimat ve Montaj Hizmeti

Şubelerimizin bulunduğu il ve aksi belirtilmedikçe merkez ilçelerine ücretsiz olarak teslimat yapılmaktadır.Teslimat hizmetine kurulum ve montaj dahildir.

Şubelerimizin bulunmadığı iller ve ilçeler için özel nakliye firmaları ile paketli olarak müşteri adresine ürün gönderimi yapılmaktadır. Yapılan ürün gönderimine ait ücret bilgileri için 0312 299 32 80 no.lu telefon numaralarını kullanabilirsiniz.

Mobilyamuzesi.com ücretsiz taşıma,teslimat ve montaj hizmetleri hakkında sorularınız için Türkiye’nin her yerinden 90 212 675 07 30 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

İade Şartları

İnternet sitemizde satın aldığınız ürünü, teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde Mobilyamuzesi.com başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir "kargo bedeli” ödemezsiniz. 

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir;

  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Özel üretim ürünler iade edilemez
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez
  • İade edeceğiniz ürünün ayıplı olması dışındaki tüm iade nedenlerindekargo ücreti müşteriye aittir.